Visual Website Optimizer (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: or
ps: او

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
