Visual Website Optimizer (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକୁ  ଛାଡି, ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Show on only the listed pages.
or: କେବଳ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Role specific visibility settings
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରୋଲ୍ ର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ

en: User specific visibility settings
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ

en: Custom visibility settings
or: ଇଚ୍ଛାରୂପ ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ

en: Page specific visibility settings
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଠା ଅନୁଯାୟୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ
