Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort
cs: Řazení

en: Field settings
cs: Nastavení pole
