Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort
da: Sortér

en: Field settings
da: Feltindstillinger
