Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort
es: Ordenar

en: Field settings
es: Opciones del campo
