Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort
et: Järjesta

en: Field settings
et: Välja seaded
