Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد
