Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Sort
fr: Trier

en: Field settings
fr: Paramètres du champ
