Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort
he: מיון

en: Field settings
he: הגדרות שדה
