Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Field settings
hu: Mező beállításai
