Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort
id: Urutkan

en: Field settings
id: Pengaturan data
