Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort
is: Raða

en: Field settings
is: Svæðastillingar
