Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort
ro: Sortare

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp
