Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa
