Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort
sv: Sortera

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Preferred charting library
sv: Föredraget graf-bibliotek
