Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort
tr: Sırala

en: Field settings
tr: Alan ayarları
