Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu
