Visualization API (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Chart type
de: Diagrammtyp

en: Visualization
de: Visualisierung

en: Field settings
de: Feldeinstellungen

en: Preferred charting library
de: Bevorzugte Charting-Bibliothek

en: Enable this field in the chart
de: Dieses Feld im Chart aktivieren

en: X-axis labels
de: Beschriftung der X-Achse

en: Should the x-axis get inverted?
de: Soll die X-Achse umgekehrt werden?

en: Y-axis title
de: Titel der Y-Achse
