Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort
it: Ordinamento

en: Field settings
it: Impostazioni campo
