Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos
