Visualization API (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Field settings
pl: Ustawienia pola
