Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
