Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
