Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
