Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
