Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Skip to navigation
de: Direkt zu Navigation springen

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste
