Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu

en: Sidebar second
fil: Pangalawang baras sa gilid
