Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
