Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc7) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Navigation
es: Navegación

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Skip to navigation
es: Ir a la navegación

en: Main menu
es: Menú principal

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral
