Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0-rc7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
