Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
