Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
