Visually Impaired Support (theme) (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
