VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን
