VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Node
bs: Nod

en: 1 day
bs: 1 dan
