VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: all
cs: vše

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Node
cs: Uzly

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
