VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: all
da: alle

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: 1 hour
da: 1 time

en: Node
da: Indholdselement

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: 7 days
da: 7 dage
