VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
