VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Node
eo: Nodo

en: Never
eo: Neniam
