VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: all
fa: همه

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Node
fa: محتوا

en: Never
fa: هیچوقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه
