VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: all
gl: todos

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Node
gl: Nodo

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto
