VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: all
he: הכל

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Node
he: פריט תוכן

en: Never
he: אף פעם

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת
