VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: all
it: tutto

en: None
it: Nessuno

en: Node
it: Nodo

en: Never
it: Mai

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Base URL
it: URL base

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: Application ID
it: ID applicazione
