VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Node
ne: नोड
