VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: all
oc: tot

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Node
oc: Nosèl

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: 1 minute
oc: 1 minuta
