VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Never
ps: هيڅکله

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه
