VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: all
pt: todos

en: None
pt: Nenhum

en: Password
pt: Senha

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Never
pt: Nunca

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 1 month
pt: 1 mês

en: Base URL
pt: URL Base

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: A confirmation email has been sent to your new email address. You must follow the link provided in that email within 24 hours in order to confirm the change to your account email address.
pt: Foi enviado um email de confirmação para o seu novo endereço. Deverá seguir as instruções aí apresentadas no prazo de 24 horas para confirmar a alteração do seu endereço de email.
