VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: all
ta: அனைத்து

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Node
ta: கணு

en: Never
ta: இல்லை

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்
