VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: all
tr: hepsi

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Node
tr: Düğüm

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: Base URL
tr: Temel URL

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL
