VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
